DRAMATIČNI POTRESI NA POLITIČKOJ SCENI CRNE GORE: Ostavke na članstvo u SNP podneli predsednica Skupštine i dva ministra
NASTAVLjA se sa dramatičnim potresima na političkoj sceni Crne Gore.
FOTO: EPA
Predsednica Skupštine Crne Gore Danijela Đurović, ministar pravde u Vladi Crne Gore Marko Kovač i ministar prosvete Miomir Vojinović, podneli su ostavke na članstvo u SNP.
Danas je Glavni odbor SNP usvojio izbornu listu na kojoj nema njihovih imena.
Nodilac liste koalicije SNP-Demos-DSS, biće lider SNP Vladimir Joković.
Preporučujemo
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (2)