SLAVEN RADUNOVIĆ: "SNP će na izborima u Beranama biti suočen sa surovom realnošću"
ŠEF poslaničkog kluba DF-a Slaven Radunović u izjavi za naš portal je komentarisao odluku SNP-a da uđe u manjinsku vladu.
Foto: Youtube printscreen/Skupština Crne Gore
- Sa žaljenjem konstatujem da je došlo do takvog ishoda glasanja na sednici Glavnog odbora SNP-a. Nisam očekivao da se može desiti da dve trećine članova GO SNP-a podrži ovakvu odluku. Naravno, DF će uzeti u obzir ove nove momente nakon što razmotrimo sve okolnosti - kazao je Radunović i dodao:
- Ovo definitivno vodi ka nestajanju SNP-a posle ovoliko godina i časne borbe protiv DPS-a, i to nakon što je DPS poražena na izborima 30. avgusta 2020. godine. Današnjom odlukom SNP daje DPS-u kiseonik i vraća ih na političku mapu Crne Gore. Ovo mora da izazove određene posledice koje nas sve zajedno plaše. Moram da konstatujem da će već na prvim narednim izborima u Beranama SNP biti suočen sa surovom realnošću koja ih očekuje - zaključio je Radunović.
(Borba.me)
BONUS VIDEO:
MOLI SE BOGU I DRŽI SE RUSIJE: U Podgorici skup podrške bratskom narodu
Preporučujemo
"SNP IZABRAO MILA UMESTO MOMIRA": Oglasio se Milan Knežević na Tviteru
07. 03. 2022. u 21:03
SNP IZGLASAO ULAZAK U MANjINSKU VLADU: Glavni odbor prihvatio predlog rukovodstva
07. 03. 2022. u 18:12
"AMATERIZAM I DILETANTIZAM!" Medojević saopštio loše vesti za Crnu Goru
07. 03. 2022. u 13:39
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (1)