NE SME SE DOZVOLITI POVRATAK DPS NA VLAST: Drecun - "Taj režim je u potpunosti obespravio srpski narod"
PREDSEDNIK skupštinskog Odbora za KiM Milovan Drecun komentarišući aktuelnu politički situaciju u Crnoj Gori kazao je da se ne sme dozvoliti povratak Demokratske partije socijalista.
Foto: Tanjug
Kada je reč o izglasavanju nepoverenja Vladi u Crnoj Gori Drecun kaže da to politički komplikuje situaciju i destabilizuje tu nama blisku zemlju.
- Potpuno je jasna izborna volja većine građana Crne Gore, ali se bivši režim bori da opstane i bavi se političkim mešetarenjem. Ne sme da se dozvoli povratak DPS-a na vlast, jer je taj režim potpuno obespravio srpski narod u Crnoj Gori i svojim negativnim delovanjem deluje destabilizujuće i na državu Srbiju preko kriminalnih organizovanih grupa - rekao je u gostovanju na RTS Milovan Drecun.
BONUS VIDEO:
DRITAN UOČI SEDNICE: Mora se što pre izaći iz krize
Preporučujemo
PALA VLADA CRNE GORE: Izglasano nepoverenje, poslanici DF pre glasanja napustili salu
04. 02. 2022. u 21:02 >> 21:20
SRAMNE REČI U SKUPŠTINI CRNE GORE: "O Temeljnom ugovoru možeš samo da sanjaš"
04. 02. 2022. u 19:54
TENZIJE U SKUPŠTINI CRNE GORE: Bečić oduzeo reč Jokoviću, pale teške reči
04. 02. 2022. u 19:38
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (1)