MEDOJEVIĆ NIKAD ŽEŠĆE: Ovo je izdajnička i lopovska vlast!
LIDER Pokreta za promene Nebojša Medojević komentarisao je danas vest da je Ministarstvo finansija i socijalnog staranja Crbe Gore proglasilo tajnim informacije u vezi sa hedžing aranžmanom za kredit za izgradnju deonice auto-puta Smokovac – Mateševo, ističući da se niko za kraće vreme nije više nakrao, direktno iz budžeta.
Foto: Printskrin A1TV
- Ovo je zaštitni znak ove izdajničke i lopovske Vlade! Izdaja, prevara, korupcija, lopovluk, šverc, dužničko ropstvo…. Nema ništa tajno u trošenju para građana Crne Gore. Svaka tajna je tajna zbog korupcije i lopovluka - napisao je Medojević na Fejsbuku.
Preporučujemo
MUP POVODOM NAVODA IZ CRNE GORE: Kada nestane argumenata, ostanu uvrede
19. 08. 2021. u 12:04
ISMEJAN MILO ĐUKANOVIĆ: On je "pobedio" sa talibanima u Avganistanu
17. 08. 2021. u 21:53
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)