MOJ SIN JE OSTAO KRVAV NA ULICI: Jeziva ispovest majke dečaka kojem je rotvajler umalo odgrizao ruku
STRAVIČAN napad psa dogodio se u sredu popodne u naselju Altina. Dečak J. M. starosti 12 godina, teško je ozleđen kada ga je dva puta za ruku ujeo vlasnički rotvajler. Mališan je zbrinut u Dečjoj univerzitetskoj klinici u Tiršovoj, gde mu je odmah operisana ruka, a od ponedeljka ga čeka još jedna operacija.
Foto: R.Šegrt
Kako nam, još u šoku prepričava dečakova majka Jelena Radonjić, sve se dogodilo iznenada, budući da njen sin poznaje psa od kako je bio štene.
- Moj sin bio je napolju sa drugom, kada je video poznanika iz škole sa svojim rasnim psom Aronom - priča nam Jelena. - Prišao mu je da ga pomazi, kao mnogo puta do tada, i u tom momentu je pas skočio na njega. Ujeo ga je dva puta za nadlakticu i podlakticu. Dečak i pas su otišli, a moj je sin ostao krvav na ulici i dozivao je pomoć. Komšije su ga čule i smesta su pozvali mene, lekare i policiju.
Prema rečima zabrinute majke, reč je o psu koji već ima 50 kilograma iako ima deset meseci. Vodio ga je dečak od 13 godina i nije bilo nikakve šanse da obuzda životinju.
- Mnogo je velikih pasa u naselju, a vlasnici im ne stavljaju korpe na njuške. Ovaj pas mogao je da napadne bilo koga, a ničim nije bio izazvan. Ne želim da se završi na ovome. Angažovaću advokata čim moj sin bude bolje. On je pod velikom traumom i pitanje je kakve će posledice imati - kaže Jelena.
Kako kaže naša sagovornica, ona je dala izjavu u policiji, a kada se njen sin oporavi, i on će morati da ispriča nadležnima šta se dogodilo.
Preporučujemo
OBRENOVAČKI POLjOPRIVREDNICI U BERLINU: Da prikažu i učestvuju na sajmu voća i povrća
02. 02. 2026. u 11:30
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)