KARTA SA 250 POSKUPELA NA 300 DINARA: Pančevci nezadovoljni javnim prevozom najavili protest
STANOVNICI Pančeva najavljuju protest zbog povećanja cena autobuskih karata, koja će umesto 250 dinara iznositi 300.
Foto: Z. Jovanović
Auto-prevoznik "Pantransport" danas je usvojio odluku o povećanju cena pojedinačnih autobuskih karata što je izazvalo nezadovoljstvo građana.
Uznemireni ovom odlukom, Pančevci najavljuju protest za petak u 20 časova ispred Glavne autobuske stanice.
Preporučujemo
GSP FALI 200 VOZAČA: Neredovni polasci jer nema dovoljno šofera, a građani trpe
19. 07. 2022. u 10:15
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (0)