SNIMAK IZ BORČE RAZBESNEO SRBIJU: Dok kiša lije komšija presipa vodu u tuđe dvorište (VIDEO)
OGROMNA količina kiše koja pada prethodna dva dana nije dovela do problema samo u unutrašnjosti, već i u glavnom gradu, gde su mnoge ulice i dvorišta potopljeni.
Foto: Fejsbuk/Printskrin/Milanka Saulic
Neki su, nažalost, prinuđeni da se, osim sa poplavom, bore i sa susedima.
Naime, jedna stanovnica Borče podelila je na društvenim mrežama problem koji ima sa komšijom. Na snimku se vidi kako čovek kantom presipa vodu iz svog dvorišta direktno u komšinicino, dok ona ovaj bezobrazluk snima sa prozora. Ispod snimka, nastala je lavina negativnih komentara na račun dotičnog gospodina.
- Au, kakav nečovek. Sramota - glasio je jedan komentar. Kako je oštećena objasnila, ovo nije prvi put da se dešava te je komšija već bio prijavljen za ovakve radnje u prošlosti.
- Prijavila, ali sve mora preko suda. Sve je to ok ali ne mogu da verujem da takvi ljudi postoje - odgovorila je komšinica na pitanje zašto ne prijavi ovaj slučaj.
Ona je navela i da je policija dolazila i opomenula komšiju.
(Telegraf)
BONUS VIDEO:
Pljusak u Beogradu
Preporučujemo
ČISTE KANAL U MILjAKOVCU: Angažovana mehanizacija kako bi se sprečilo izlivanje
05. 11. 2021. u 15:26
POPLAVLjENI DELOVI BEOGRADA: Kiša izazvala haos, dramatični prizori sa ulica (FOTO)
04. 11. 2021. u 22:31
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (3)