UŽAS U SOLITERU NA MIRIJEVU: Izlila se kanalizacija u podrume - Stanari strahuju od zaraze (FOTO)
KUHINjSKA kanalizacija izlila se krajem septembra u podrum zgrade u ulici Mirijevski venac 24. Problem sa cevima saniran je veoma brzo, ali stanari sada imaju muke jer ekipe JP "Gradsko stambeno" još nisu dezinfikovale podrumske prostorije.
Foto: Novosti
U ovom preduzeću, međutim, kažu da je sušenje otežano zbog vlažnosti vazduha, pa će obaviti dezinfekciju kada se za to steknu uslovi.
- Već mesec dana u podrumu je havarija, voda se sama suši, a što više vreme odmiče plašimo se zaraze, a počinju da se šire neprijatni mirisi - navode stanari ove zgrade u Mirijevu. - Slali smo mejlove ne bi li neko došao da obavi dezinfekciju prostorija, ali jedini odgovor koji smo dobili je da će "neko iz nadzora da obavi urgenciju", ali nemamo informaciju da je iko dolazio u zgradu.
Foto: Novosti
Kako su za "Novosti" rekli u JP "Gradsko stambeno", čekaju da se stvore adekvatni uslovi kako bi obavili dezinfekciju podrumskih prostorija:
OKNO LIFTA PUNO VODE
NOVOBEOGRAĐANI iz Gandijeve 104 pre dve godine imali su sličan problem kada se okno lifta napunilo vodom zbog obilnih padavina. Oni su tada alarmirali JP "Gradsko stambeno" više od deset dana ne bi li ekipe izašle na teren i ispumpale vodu. Muke stanara trajale su danima, dok ekipe "Rastošnice", podizvođača javnog preduzeća, nisu napokon izašle na teren i sredile problem.
Preporučujemo
VAŽNO UPOZORENjE ZA GRAĐANE: Prevaranti naplaćuju parking u Beogradu - Posebno obratite pažnju u ovim delovima grada
26. 10. 2021. u 08:51 >> 10:23
SAOBRAĆAJNA NEZGODA U BEOGRADU: Hitna pomoć intervenisala 130 puta u prestonici
26. 10. 2021. u 07:38
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)