Primera: Rakitić spasilac Barselone, Atletiko ide ka Ligi šampiona, Hetafe sve dalji od elite

Beta

utorak, 23. 06. 2020. u 21:44

Примера: Ракитић спасилац Барселоне, Атлетико иде ка Лиги шампиона, Хетафе све даљи од елите

Morata na meču sa Levanteom Foto:EPA-EFE/MANUEL LORENZO

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras Levante sa 1:0, u 31. kolu Primere. Atletiko je treći na tabeli sa 55 bodova, dva više od Sevilje
Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras Levante sa 1:0, u 31. kolu Primere. Atletiko je treći na tabeli sa 55 bodova, dva više od Sevilje. Jedini gol je postignut u 15. minutu i to tako što je Gonzales zatresao sopstvenu mrežu.

Hetafe je igrao 1:1 sa Valjadolidom i sada ima 49 bodova. Gosti su poveli preko Mate u 41. minutu, ali je Unal u petom minutu nadoknade prvog poluvremena iz penala postigao gol i postavio, ispostaviće se, konačan reultat.

Hetafe se nalazi na petom mestu koje vodi u Ligu Evropa. Srpski fudbaler iz Hetafea Nemanja Maksimović zamenjen je u 83. minutu.

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras Atletik Bilbao sa 1:0, u 31. kolu Primere.

Strelac na stadionu "Kamp nou" u Barseloni bio je Ivan Rakitić u 71. minutu.

Barselona je prva na tabeli sa tri boda više i utakmicom više od drugoplasiranog Real Madrida.

Atletik Bilbao sa 42 boda zauzima 10. mesto u španskom prvenstvu.