Mamić ljubi Srpkinju: Senka je zbog njega počela da navija za Dinamo
07. 12. 2019. u 20:21
Bivši fudbaler, trener i sportski direktor Dinama na Božićnoj zabavi kluba pre nekoliko dana nije se odvajao od atraktivne brinete
Foto: Fejsbuk
Par je u vezi barem pola godine. Atraktivna Senka Mamiću često pravi društvo na tribinama. U julu su bili zajedno u svečanoj loži na Maksimiru, a pre toga u septembru zajedno su gledali još jednu utakmicu Dinama kad su ih prvi put fotografisali zajedno.

Kad su Mamić i Darija prekinuli spekuliralo se da je na njega oko bacila srpska manekenka Dejana Živković (26). Pre Darije je Mamić ljubio Šibenčanku Anticu Filipović Grčić (27).
Mamić je do sad dva puta bio u braku. Prvi put sa zubarskom i dizajnerkom interijera Vanjom Horvat, s kojom ima dvoje dece.

Tuka
07.12.2019. 20:42
ko je uveo ovaj pojam "ljubi"...?
Nadji srbina!
Zadužena za registraciju gostiju? Waitress, Hostess.
Нажалост,наше девојке су постале роба. Ја у неким озбиљним годинама имам могућност да "кеширам" девојке лепог физичког изгледа,а које су годишта мојих синова. И сутрадан неки младић треба да ожени то. Страшно! Емирати пуни наших жена, Арапи плаћају разне баханалије.
Kojim glupostima se bavite dodje mi da povratim.
Komentari (5)