TURA BICIKLOM: Britanski ministar sa ambasadorkom obišao Beograd na dva točka

BRITANSKI ministar Grejem Stjuart, koji je nedavno bio u poseti našem glavnom gradu, boravak u Beogradu iskoristio je da spoji lepo i korisno.

ТУРА БИЦИКЛОМ: Британски министар са амбасадорком обишао Београд на два точка

Arjhiva

Stjuart nije gubio vreme, pa je sa ambasadorkom Velike Britanije Šan Meklaud o prilikama za ekonomsku saradnju sa Srbijom, ali i o životnoj sredini, razgovarao - na dva točka.

Njih dvoje na biciklima su obišli prestonicu, uz kratak odmor u maloj "britanskoj šumi" zasađenoj nedavno na obali Save.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!