"SRBIJA JE NAJVEĆE GRADILIŠTE U EVROPI" Vučić: Dužni smo našoj deci da obezbedimo razvijenu i modernu državu (FOTO)

31. 03. 2021. u 14:39

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas obeležavanju početka radova na deonici puta Novi Beograd - Surčin, koji je nastavak auto-puta E-763 Miloš Veliki.

СРБИЈА ЈЕ НАЈВЕЋЕ ГРАДИЛИШТЕ У ЕВРОПИ Вучић: Дужни смо нашој деци да обезбедимо развијену и модерну државу (ФОТО)

Foto: Tanjug

Vučić se potom oglasio na Instagramu gde je istakao značaj izgradnja ove infrastrukture.

- Naša Srbija danas je najveće gradilište u Evropi. Dužni smo našoj deci da obezbedimo razvijenu i modernu Srbiju.

Velika i važna stvar je izgradnja ove infrastrukture. Sada je vreme da se grade putevi, pruge, metroi, sve ono što smo čekali 30, 40, čak i 70 godina, konačno imamo mogućnost da to ispunimo.
- početak radova na deonici puta Novi Beograd - Surčin koji je nastavak auto-puta E-763 "Miloš Veliki" - napisao je predsednik Srbije.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Aleksandar Vučić (@avucic)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (12)

RADINA ŠOK ISPOVEST Grand je Milana terao da peva na dan sahrane - otac mu je poginuo, ujak mu je bio očinska figura