MOSKVA OSTAJE STRATEŠKI PARTNER: Šef diplomatije sa ambasadorom Rusije
MINISTAR spoljnih poslova Nikola Selaković sastao se juče sa ambasadorom Rusije Aleksandrom Bocan--Harčenkom i poručio da je Srbija čvrsto opredeljena za dalji razvoj političkih odnosa sa Rusijom i to na temeljima strateškog partnerstva i spremnosti obe strane za njihovo produbljivanje u svim oblastima.
Foto Tanjug
Selaković je naveo da je Srbija zadovoljna postojećim intenzitetom susreta na visokom i najvišem nivou i izrazio nadu da će u skorije vreme Beograd imati priliku da ugosti predsednika Rusije Vladimira Putina, za kojeg kaže da je veliki prijatelj srpskog naroda.
Selaković je zahvalio Rusiji i zbog blagovremene i velikodušne pomoći u borbi protiv virusa korona, kao i na doslednoj podršci našem teritorijalnom integritetu i suverenitetu i naporima da pitanje KiM rešimo mirnim i diplomatskim sredstvima.
Preporučujemo
PLANIRAN I SASTANAK SA RUKOVODSTVOM: Vučić sutra obilazi dispečerski centar EMS
02. 03. 2026. u 17:08
OPOZICIJA PROZIVA BLOKADERSKU LISTU Ćuta: Mi ni ne znamo ko su ti ljudi (VIDEO)
02. 03. 2026. u 15:19
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)