POZDRAV ASOVA: Vanja Udovičić sa zvezdom “Sloge” Vladimirom Dašićem
BORAVEĆI na Malom sajmu sporta u Kraljevu, ministar omladine i sporta Vanja Udovičić, slavni vaterpolista, bio je u prilici da se rukuje sa lokalnom sportskom legendom Vladimirom Dašićem.
Vanja Udovičić i Vladimir Dašić
On je bio košarkaš Sloge osamdesetih godina prošlog veka, član čuvene generacije "belih", koja je izborila plasman u elitno društvo tadašnje Jugoslavije.
- Evo kako izgleda kada se sretnu dve legende. Vanja je bio najbolji svetski vaterpolista, a naš Dašić ljubimac Kraljevčana. Kako je samo sipao trojke Crvenoj zvezdi i Ciboni... Bio je sjajan šuter, što je u ono vreme priznao i veliki Dražen Petrović - bili su samo neki od komentara prisutnih.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)