PAJIĆ: Zelenović uništava dokaze
IZBORNA volja naroda je svetinja i providni su svi pokušaji bivšeg gradonačelnika Nebojše Zelenovića da odugovlačenjem održavanja izbora na 27 biračkih mesta, zadrži vlast što duže - rekao je u utorak na konferenciji za medije dr Aleksandar Pajić, kandidat SNS za gradonačelnika Šapca.
Foto: GO SNS Šabac
Prema njegovim rečima, ukoliko Zelenović nastavi sa opstrukcijom izbornog procesa, SNS očekuje da nadležni organi postupe po zakonu i uvedu prinudnu upravu. Kako je istakao, ovaj period Zelenović, navodno, koristi za uništavanje dokumentacije o zloupotrebama odlazeće vlasti.
- Osim Zelenovića, u tom uništavanju dokaza prednjači i Dušan Petrović, koji zatire tragove kriminala još iz perioda vladavine DS u Šapcu - rekao je Pajić i dodao da, uprkos njihovim kriminalnim aktivnostima, tragovi uvek ostaju, a svi koji su pljačkali Šabac odgovaraće pred zakonom.
Foto: GO SNS Šabac
U Šapcu će, sedam dana nakon ukidanja vanredne situacije biti ponovljeni izbori na 27 od 100 biračkih mesta. Na lokalnim izborima u junu, SNS je osvojila preko 30.000 glasova, odnosno 12.000 više od liste Nebojše Zelenovića.
Umesto proglašenja rezultata, GIK u Šapcu je ubrzo poništio čitav izborni proces. Ali, SNS je uložila žalbu, a odlukom Upravnog suda glasanje će biti ponovljeno na 27 birališta, što je oko 30 posto šabačkog biračkog tela.
Preporučujemo
MARKOVIĆ NA ČELU PARLAMENTA: Konstitutivna sednica Skupštine grada Kraljeva
18. 08. 2020. u 13:49
U BOGATIĆU SNS FORMIRALA VLAST, SPS NIJE GLASALA: Novi predsednik Damnjanović
18. 08. 2020. u 13:50
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)