VUČIĆ O NAPADIMA ANB-A: Šta je bre ljudi, jel se vi borite protiv turizma?
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić obratio se medijima iz Tivta dobio je pitanje o napadima crnogorske obaveštajne službe vezano za planirani boravak srpskih državljana u Crnoj Gori, koji su vraćeni sa aerodroma u Tivtu.
Foto: Printskrin/Tanjug
- Nisu za to krivi građani Crne Gore. Naš posao je da čuvamo bezbednost. Kad sam video kako je ANB organizovala preko pojedinh medija napade govoreći - "Hteli su da plate njih 40 i nešto... 30.000 evra ostanak u hotelima". Šta je bre ljudi jel se vi borite protiv turizma, plaćanja, jel trebalo džabe da budu? Kad su dolazili da gase požar na Luštici tad su bila braća. Sad samo zato što su nosili dve zastave, koje nisu nikog vređale, samo nešto lepo... e tada su postali veliki neprijatelji, teroristi, ubice.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN GUBI KRIM? U toku je "duboka operacija" - Ukrajina izvodi brz povratak poluostrva nakon 12 godina
ZAPADNI mediji i stručnjaci danima unazad predviđaju da bi se poluostrvo Krim moglo vratiti pod ukrajinsku kontrolu, jer je Ukrajina prekinula ruske linije snabdevanja.
06. 06. 2026. u 08:59 >> 08:59
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (17)