ĐOKIĆU, RUKE SU TI KRVAVE: Kada ćeš se oglasiti o smrti studentkinje za koju su krivi svi blokaderi?!
MLADA devojka, studentkinja Univerziteta u Beogradu, tragično je poginula sinoć. Zbog nemara blokadera jedan mladi život je izgubljen. Situaciju pogovoršava to što se rektor Vladan Đokić, još uvek nije oglasio o tragičnom događaju.
Foto: Novosti
Koliko će tačno proći vremena dok se rektor Ðokić ne oglasi povodom smrti studentkinje sa Univerziteta u Beogradu, čiji je rektor?
Hoćemo čekati satima, danima, nedeljama ili mesecima? Da li ćemo ga ikada uopšte čuti?
Njih kojima su puna usta bila odgovornosti dok su zloupotrebljavali studente i fakultete i gurali ih da se bore za njihove fotelje.
Blokaderi sramno ćute
Blokaderi ponovo pokazali da nemaju ni stida ni srama. Nakon što je javnost ostala u šoku posle pogibije devojke koja je skočila sa petog sprata Filozofskog fakulteta, oni o tome uporno ćute, a bave se ni više ni manje nego politikom! Šta su rektor Đokić i ti dekani napravili od tih mladih ljudi??!?
Opširnije čitajte klikom OVDE.
ĐOKIĆU, SINANI - Ruke su vam krvave!
Dozvoljavajući okupaciju fakulteta, učestvujući u tome, direktno učestvujući u blokadama, rektor Vladan Đokić i dekan Danijel Sininani i svi ostali blokaderi postali su saučesnici i odgovorni za smrt studentkunje (25) koja je sinoć smrtno stradala na Filozovskom fakultetu.
Ko je odgovoran? Ko je kriv što su nam fakulteti postali ovo, a ne mesto gde se uči? Ko je odgovoran za to što su nam baklje zamenile knjige?
Podsećamo, već godinu i po dana niko ne vodi računa šta se dešava u zgradama fakulteta, ko tamo spava boravi, šta unosi, da li su ljudi unutra bezbedni. Kao posledica toga, jedna devojka je izgubila život. I to sve zarad čega? Jer su blokaderi hteli da iskoriste fakultete da se dokopaju vlasti.
Šta studenti rade na fakultetu u to vreme?? Šta će pirotehnička sredstva na fakultetu - zbog demonstracija i blokada?? Šta rade petarde i baklje na našim fakuktetima??
Te jasno pitamo i Đokića i Sinanija - OSEĆATE LI SE ODGOVORNIM ZA SMRT STUDENTKINjE?!
Načelnik Policijske stanice Stari grad Radenko Resanović izjavio je da je sinoć na platou ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu pronađeno beživotno telo ženske osobe stare oko 25 godina, a da je prema prvim informacijama, prethodno na petom spratu fakulteta došlo do aktiviranja i zapaljenja pirotehničkih sredstava, nakon čega je, kako se sumnja, devojka skočila kroz prozor.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (26)