"DOŠLI SMO DA SE PRIDRUŽIMO POKRETU": Građani na svenarodnom skupu u Nišu
U CENTRU Niša, na Trgu kralja Milana, sve je spremno za današnji centralni skup svenarodnog sabora na kome će se obratiti predsednik Srbije Aleksandar Vučić, a građani su već počeli da se okupljaju.
Foto: Printscreen
- Danas smo između ostalog, došli da se pridružimo Pokretu, pošto u Beogradu nismo mogli da se prijavimo, među prvima da se prijavimo. Očekujemo da skup bude jedan vanstranački gde će se ljudi okupiti, koji su bili nezadovoljni ili koji su se prvi put pojavili da daju konkretan doprinos razvoju Srbije i pomognu našem legendarnom predsedniku da opstane u ovim teškim vremenima- izjavio je meštanin.
Pogledajte ceo video OVDE:
Preporučujemo
GUŽVA NA ŠTANDOVIMA: Građani masovno pristupaju Pokretu za narod i državu (FOTO/VIDEO)
17. 05. 2025. u 11:17
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (11)