PROFESORKA, JEL VAM OVO FETIŠ ILI OPREMA ZA DIVLJANJE? Poslanica Jelena Jerinić juče pogodila Sinišu Malog dimnom bombom danas donela lisice
OBEZBEĐENjE Skupštine Srbije danas je mere bezbednosti na ulazu u parlament podiglo na najviši mogući nivo, i to s punim pravom nakon haosa i vandalizma koje je prethodnog dana priredila opoziciona manjina, pa su danas svi poslanici pretresani, i predgledano je sve što unose u zgradu.
Foto: Printscreen/RTS 2
Tako su prilikom provere stvari koje unosi poslanica Zeleno-levog fronta Jelena Jerinić pronađene policijske lisice!
I to ne bi bilo čudno da je gospođa Jerinić zaposlena u MUP-u, međutim ona je profesorka na Pravnom fakultetu Union.
Čisto sumnjamo da je na predavanjima na fakultetu potreban jedan takav predmet kakve su policijske lisice.
Ne verujemo ni da ih koristi tokom ispita...
Trenutno nam samo jedan stvar u vezi sa policijskim lisicama pada na pamet, a opet ne uklapa se u ambijent Narodne Skupštine.

Mada... Ni vandalizam opozicije na kojem bi im pozavidele i najjače navijačko-huliganske grupe nije se do juče uklapao i skupštinsko zdanje, pa opet videli smo ga. I još nas je sramota njihove sramote.
I upravo je Jelena Jerinić juče bila jedna od perjanica opozicije koja je pravila haos u skupštini: ova profesorka Ustavnog prava juče je dimnom bombom pogodila ministra finansija Sinišu Malog. On je pogođen u rame dok je držao govor.
A danas je u Skupštinu ponela policijske lisice... Zašto? Da li je možda ponovo htela da vežba gađanje? Ili je možda samo htela da testira da li ZLF može i metalne predmete da unese u Skupštinu?
A možda joj samo policijske lisice stoje na komodi, i nisu za vanjsku već samo za kućnu upotrebu - znate već, mislimo na onaj čuveni fetiš - ali je poslanica ZLF u brzini pogrešila pa ih stavila u tašnu?
Pitanja mnogo, odgovora nema.. Ali dobro, neke stvari i treba da ostanu skrivene, u mraku. Kao i (policijske) lisice.
(Kurir)
Preporučujemo
PRAVOSUDNI TEROR NAD MEDIJIMA: Vučićević i Vukelić za "Novosti" (VIDEO)
09. 12. 2025. u 12:45
JOVANOVIĆ PRIZNAO: Očekujem da me stranci postave za predsednika Srbije (VIDEO)
09. 12. 2025. u 12:26
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)