KINA PODRŽALA SRBIJU: Neraskidivo gvozdeno prijateljstvo
DIREKTORKA Odseka za informacije Ministarstva spoljnih poslova Kine Mao Ning izjavila je da Srbija ima mudrost i sposobost da očuva društvenu stabilnost i pozitivan trend razvoja.
FOTO TANJUG/VLADA REPUBLIKE SRBIJE/ SLOBODAN MILJEVIĆ
- Kina oduvek podržava suverenitet i teritorijalni integritet Srbije i podrzava napore Srbije da očuva nacionalnu stabilnost i društveni razvoj. Pod rukovodstvom Predsednika Republike Vučića, Srbija je očuvala svoju nezavisnost i suverenitet i ostvarila veliki napredak u drustveno-ekonomskom razvoju. Kao čelični prijatelj, Kina veruje da Srbija ima mudrost i sposobnost da nastavi sa stabilnim razvojem stiteci svoj suverenitet i teritorijalni integritet. - izjavila je Ning.
Foto: Printscreen
Preporučujemo
BRITANCI SE SPREMAJU ZA KINESKOG MINISTRA: Prvi susret zvaničnika još od 2018. godine
26. 01. 2025. u 22:39
"EKSPLODIRAO JE" Dramatične scene u Kini: Tri osobe poginule, broje se ranjeni (VIDEO)
26. 01. 2025. u 19:55 >> 20:30
EKSPLOZIJA U TRŽNOM CENTRU U KINI: Najmanje tri osobe poginule, više od 30 povređeno
26. 01. 2025. u 18:36
IZNENAĐENjE SA ISTOKA: Otkriveno šta je Marko Rubio poručio šefu kineske diplomatije
25. 01. 2025. u 10:00
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)