HVALA BOGU STANJE MU SE POBOLJŠAVA: Ministarka Đedović posetila pretučenog radnika EDS u Valjevu
PREKSINOĆ je brutalno napadnut i pretučen pedesetšestogodišnji radnik Elektodistribucije Srbije na svom radnom mestu, dok je otklanjao kvar u trafo-stanici u Valjevu.
Foto Instagram/dubravka.djedovic
- Pretrpeo je ozbiljne povrede zbog kojih je zbrinut. Danas je izašao iz šok sobe i stanje mu se hvala Bogu poboljšava, iako predstoji još medicinskih zahvata.
Najstrožije osuđujem ovaj brutalan napad i uverena sam da će počinioci odgovarati, a država će preduzeti sve mere da se ovakav vid nasilja u budućnosti spreči. Zaposleni u energetskim kompanijama, u čitavoj Srbiji, svakodnevno obavljaju odgovorne i rizične poslove kako bi snabdevanje i napajanje električnom energijom bilo stabilno i bez njih naš energetski sektor ne može da funkcioniše.
Zahvaljujem se vrednom i odgovornom radniku Elektrodistribucije koji je sa 37 godina radnog staža izuzetno važan resurs našeg elektroenergetskog sistema.
Zahvaljujem se lekarima Opšte bolnice u Valjevu i kao i MUP-u Srbije na brzoj reakciji, a Zoranu želim što brži oporavak, poručila je ministarka energetike Dubravka Đedović Handanović.
Preporučujemo
PAKAO U DUBAIJU! Iranci pogodili Burdž el Arab, simbol luksuza i jedan od najpoznatijih hotela na svetu (VIDEO)
IRANSKI dron pogodio je i hotel sa pet zvezdica Burdž el Arab u Dubaiju.
28. 02. 2026. u 23:12
EKSPLOZIJE U DUBAIJU, DOHI, TEL AVIVU: Iran potvrdio smrt Hamneija (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 22:21
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)