"PLAŠE SE JEDNOG ČOVEKA" Vučić poručio opoziciji: Zna se ko je pobednik i ko su gubitnici

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

30. 09. 2024. u 21:29

PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvao je svečanosti povodom završetka radova na hotelu The St. Regis Belgrade u Kuli Beograd gde je istakao da mu je parlamentarna opozicija rekla da ga čeka u skupštini, a onda su rekli da može da dođe na balkon.

ПЛАШЕ СЕ ЈЕДНОГ ЧОВЕКА Вучић поручио опозицији: Зна се ко је победник и ко су губитници

Foto: Tanjug

- Plaše se jednog čoveka, plaše se reči jednog čoveka, mozga i glave jednog čoveka. Sve bi na svetu dali da tog jednog mogu da pobede i sruše. Muči ih to što se taj jedan ne plaši svih njih zajedno i što zna šta bi sve oni uradili - rekao je Vučić.

Poručio je opoziciji da se dogovore da li žele ili ne žele da ga vide u parlamentu.

- Zna se ko je pobednik i ko su gubitnici - rekao je on o anketama.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (13)

OBELEŽIĆE 2026. GODINU: Ko pripada BETA generaciji?