BILJANA STOJKOVIĆ POKRENULA LINČ NA GEOLOGE Barjaktarević: Beogradski univerziet i Biološki fakultet da se ograde
PREDSEDNIK društva geoloških inženjera i tehničara Srbije, Inženjer geologije dr Dejan Barjaktarović izjavio je da je Biljana Stojković pokrenula linč na geologe u Srbiji!
Foto: Novosti
Dr Dejan Barjaktarević, kao predsednik društva geoloških inžinjera, javno je istakao da je Biljana Stojković pokrenula linč protiv geologa u Srbiji. Zbog ovog skandaloznog čina zatražio je da se momentalno ograde kako Biološki fakultet, tako i univerzitet u Beogradu.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)