OVO JE SRPSKA OPOZICIJA: Oni bi da vode državu, a obmanjuju građane izmišljenim olimpijcima i informacijama sa lažnih naloga (VIDEO)
IZ OPOZICIJE nastavljaju da obmanjuju građane. Ovog puta, informišući se na društvenim mrežama, iznose neistinite informacije.
Foto: Printskrin
U svojoj kampanji protiv iskopavanja litijuma sada se pozivaju na lažne naloge sa društvene mreže H.
Poslanik Vojislav Mihailović (POKS), u obraćanju iz Skupštine, izjavio je da je atletičarka Ivana Španović odustala od takmičenja na Olimpijskim igrama u Parizu, navodno zbog potpisivanja Memoranduma sa EU. Kao "sportistu" koji, takođe, "bojkotuje" Olimpijadu označio je i Dragana Dobrašinovića.
- Imam još jednu informaciju sa vama da podelim, možda i znate da su Ivana Španović i Dragan Dobrašinović u znak protesta zbog potpisivanja memoranduma sa Evropskom unijom otkazali učešće na Olimpijadi u Parizu i pozvali druge sportiste da u istom tom protestu učestvuju. Jer zaista, oni smatraju da je to poguban dogovor ili predugovor s kojim se Srbija žrtvuje i građani Srbije treba da postanu ljudi koji će da rade po rudnicima, mladež da se iseljava i da ovu našu lepu zemlju zaista žrtvuju zarad neke rude - poručio je Mihailović.
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (0)