VREĐA OCA PO MEDIJIMA, A PREDSTAVLJA SE KAO "BORAC ZA PRAVA"! Petković je sad otišao korak niže (VIDEO)
JEDAN od najglasnijih lažnih ekologa Nebojša Petković okrivio je bolesne roditelje za prodaju imanja Rio Tintu, nakon što je to pre nekoliko dana uradila i njegova supruga.
Foto: Printskrin
Petković je sada otišao korak niže, pa je tako u svom uključenju na televiziji N1 počeo da vređa oca govoreći kako je potrošio pare od prodaje zemljišta, a da on s tim nema ništa. Lažni ekolog je ponovo iskoristio priliku da se od toga ogradi rekavši da nema nikakve veze ni sa prodajom zemlje, niti bilo čim drugim što ima veze sa Rio Tintom.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)