NESTOROVIĆ PRIZNAO, SVI ZAJEDNO PROTIV VUČIĆA Velika koalicija opozicije - Jedni pored drugih: Savo Manojlović, Nestorović i Biram borbu
PREDSEDNIK pokreta "MI - snaga naroda" Branimir Nestorović izjavio je da će taj pokret konačnu odluku o izlasku na predstojećim lokalnim izborima doneti u narednih nekoliko dana.
Foto: Printscreen
Nestorović je agenciji Beta kazao da će ta odluka zavisiti od stava pokreta „Kreni-promeni“ i koalicije „Biramo Beograd“, s obzirom na to da su te organizacije, kako je rekao, ranije najavile mogućnost izlaska iz izbornog procesa.
- Izborni proces je pretvoren u cirkus i na granici je regularnosti. Ukoliko ‘Kreni-promeni’ Sava Manojlovića i koalicija ‘Biramo Beograd’ odluče da istupe iz izbornog procesa, to isto ćemo učiniti i mi. Na izborima neće učestvovati stranke okupljene oko Dragana Đilasa i Miloša Jovanovića, tako da ne želimo da učestvujemo na izborima samo sa Srpskom naprednom strankom, jer bi ispalo da smo prirepak vlasti - rekao je Nestorović.
Pokret „Kreni-promeni“ i koalicija „Biramo Beograd“ ranije su najavili da će sutra saopštiti konačnu odluku o eventualnom napuštanju izbornog procesa.
Lokalni i gradski izbori su raspisani za 2. juni.
Preporučujemo
MARINIKA ŠOKIRALA JAVNOST: Istražiti gde građanima deca idu u škole i gde se leče
10. 05. 2024. u 16:59
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)