ŠAPIĆ U LAZAREVCU: U narednih 30 dana očekuje zavreštak igradnje Gradske pijace
KANDIDAT za gradonačlenika Beograda Aleksandar Šapić je, tokom obraćanja u Lazarevcu, poručio je da je važno učiniti što više za rubne opštine i da tome svedoče njegove posete za vreme zvaničnog mandata.
Foto: Novosti
Napomenuo je da je tokom ove godine rekonstruisano pet škola u Lazarevcu, te da je pokušavao na sve moguće načine da učini što više za Lazarevac. Izgrađene su i balon hale, uređen je plato, a u planu je uređene prostora koji će povezati pešačke zone, dodao je on.
- U narednih 30 dana očekuje zavreštak igradnje Gradske pijace, koja je veoma značajna za vas... U planu su radovi ispred trga, i nadam se da smo konačno dobili izvođača koji će to da završi. Ono što je najvažnije je izgradnja vrtića u Stepovcu koji će obuhvatiti decu iz tri sela... Nisam ovo nabrajao da bih se hvali, samo želim da kažem da ako dobijem priliku da budem prvi među jednakima u Beogradu, želim reći da nećemo praviti razliku između onih koji žive u Beogradu i u malo udaljenijim krajevima - rekao je Šapić.
Napomenuo je i izgradnju nastrečnica na autobuskim stajalištima, te postavljanje info-tabli, te omogućavanje svega što imaju Beograđani u centralnim opštinama.
Preporučujemo
"GOST SAM NAŠEG PRIJATELjA" Salvini se oglasio posle razgovora s Vučićem
06. 07. 2026. u 22:25
BRNABIĆEVA ĐILASU: Ići ću na inauguraciju rukovodstva svake zemlje koja ne priznaje KiM
06. 07. 2026. u 21:22
VUČIĆ DOČEKAO ITALIJANSKOG MINISTRA SALVINIJA: U toku sastanak dve delegacije
06. 07. 2026. u 20:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)