ŠEŠELJ O POTEZU ĐILASA KOJI ĆE GA SKUPO KOŠTATI: Politički je sebi presudio

Novosti online

16. 04. 2024. u 00:40

PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj kaže da je Dragan Đilas sebi politički presudio napadom na američkog ambasadora.

ШЕШЕЉ О ПОТЕЗУ ЂИЛАСА КОЈИ ЋЕ ГА СКУПО КОШТАТИ: Политички је себи пресудио

Foto: EPA/Andrej Čukić

- On je sad u takvoj poziciji da se najviše kaje što je tolike pare uložio u politiku i što je izdržavao tu bulumentu idiota oko sebe, a njihovi su prohtevi postajali sve veći - objasnio je Šešelj na Informer TV.

Lider radikala kaže da je došlo do velikog rascepa u Đilasovoj koaliciji.

- Đilas je, napokon, shvatio da zapadne sile više ne računaju na njega i da mora da se makne sa te pozicije lider prozapadne opozicije. Oni će na to mesto gurati ili Miloša Jovanovića ili Savu Manojlovića - tvrdi Šešelj.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

KALATES POKOPAO ŽELJKA OBRADOVIĆA: Novi trener Partizana nam je dao dodatnu motivaciju!