"AMAN ZAMAN" Brnabićeva uputila Alimpiću "najprostije pitanje na svetu" - Bojkotujete izbore koji su direktna posledica vašeg zahteva (FOTO)
POTPREDSEDNICA Glavnog odbora Srpske napredne stranke Ana Brnabić oglasila se na svom zvaničnom Iks profilu, gde je reagovala na izjavu Zorana Alimpića iz GIK-a.
FOTO TANJUG/ SAVA RADOVANOVIĆ
Naime, u svojoj izjavu, koju je objavio opozicioni N1, Alimpić kaže da "pod nepromenjenim uslovima, to ne bi bili izbori, već farsa".
"Hajde ponovo, naprostije pitanje na svetu: Kako to da ste, pod istim ovim izbornim uslovima, zahtevali HITNE vanredne parlamentarne i beogradske izbore pre kraja 2023. (dopis predsedniku Srbije u prilogu), a sada hoćete da BOJKOTUJETE izbore jer su izborni uslovi onakvi kakvi su bili kad ste zahtevali hitne izbore?!? Pri tome su izbori koje želite da bojkotujete direktna posledica VAŠEG ZAHTEVA za izbore?!? Aman zaman", poručila mu je premijerka, pritom podelivši fotografiju dokumenta kojim su predstavnici opozicionih stranaka u septembru zahtevali raspisivanje parlamentarnih i beogradskih izbora.
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)