SRAMOTNO PISANJE LISTA DANAS: Brnabić - Kolumnista danas ima poštovanje za naciste, a SNS mu se gadi
PREDSEDNICA GO SNS Ana Brnabić osvrnaula sena konferenciji za medije povodom napada na aktivite stranke i na pisanje tajkunskog lista "Danas".
Foto Novosti
Brnabićeva je kazala da je u današnjem tajkunskom listu "Danas" njihov kolumnista Pavle Simjanović napisao da mu nacisti i Hitler "izazivaju strahopoštovanje", dok prema SNS oseća "samo gađenje".
- Dakle, "Danas" je objavio da su nacisti i Hitler za neku vrstu poštovanja, ali su ljudi iz SNS "za gađanje". To je "Danas" objavio! Ljudi, nacisti su pobili 6 miliona Jevreja, stotine hiljada Srba, Roma i Jevreja u Jasenovcu, dece, na najbrutalniji način. Zbog nacista je u Drugom svetskom ratu život izgubilo 75 miliona ljudi, ali oni imaju poštovanje prema tim nacistima, a gađenje prema SNS - rekla je Brnabićeva.
BONUS VIDEO - RUSI UNIŠTILI PRVI ABRAMS: Američki tenk u plamenu
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)