"OVO SMO MAMA I JA..." Emotivna objava predsednika Vučića - podelio stare porodične fotografije (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagram profilu emotivnom porukom koju prate stare porodične fotografije.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
- Juče sam molio ljude iz SNS, moje političke saborce, da više brinu o ljudima, da ne budu bahati i da im rešavaju probleme. Kada sam završio sa tom tiradom, nakratko sam razgovarao sa majkom i shvatio koliko sam nemaran i neretko nepažljiv prema roditeljima koji su mi sve dali. Daću sve od sebe da im pokažem koliko mi znače i koliko ih volim.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
Preporučujemo
TRAGIČNA SMRT MLADE ŽENE IZ UŽICA Vučić: Preminula je od cistične fibroze
06. 03. 2024. u 19:56
BRNABIĆ IZ RUMUNIJE: Rumunija stoji uz Srbiju po pitanju KiM i evropskih integracija
06. 03. 2024. u 19:50
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (92)