VUČIĆ O UPADU KURTIJEVE POLICIJE U RAJSKU BANJU: Žele da zatru srpsko ime na KiM, to rade temeljno, uz glasno ćutanje sveta, ali opstaće Srbi
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je tokom obraćanja medijima nakon obilaska završnih radova na vijaduktu kod Vrbasa govorio i o upadu Kurtijeve policije u Rajsku banju.
Foto: Printskrin
- Oni bi da se najpre zatre ime Banjska i Rajska banja, a onda da se zatre srpsko ime na KiM. To rade temeljeno, uz glasno ćutanje sveta, ali opstaće Srbi - kazao je Vučić.
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (90)