PONOŠEVAC UDARIO NA MILOŠA JOVANOVIĆA I ŠTIMCA: Oni su zajedno zbog svojih ličnih interesa!
IGOR Avžner - član stranke Zdravka Ponoša, o nekadašnjem košarkašu Vladimiru Štimcu koji je na listi Miloša Jovanovića za grad Beograd.
Foto printskrin N1
-Tu ideologije ima jako malo, stalno se postavlja pitanje zbog čega su oni u toj priči? Šta oni očekuju? Mi smo videli za Štimca da on ima neke probleme sa nekim nepokretnostima. Pretpostavljam da je on našao način da dobije neko obećanje za sebe, tipa, 'kad mi budemo došli na vlast, mi ćemo da ti pomognemo oko tog problema a sad ti dođi i sedi pored mene, mi ćemo da te slikamo i biće sve super'...Razmena!"
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)