"DA LI JE REALNO?" Đilasov kandidat za gradonačelnika izazvao brojne reakcije (FOTO)
VLADIMIR Obradović, kandidat Đilasove opozicije za gradonačelnika, izazvao je mnoge reakcije javnosti.
Foto: Prinstksin
Tim povodom se oglasio i Stevan Dojčinović, takozvani istraživački novinar i urednik u KRIK-u, koga ova vest i nije baš obradovala.
- Da li je relno da je kandidat opozicie za gradonačelnika BG čovek koji je bio savetnik Nenada Popovića? - napisao je između ostalog Dojčinović.
Foto: Prinstksin
Foto: Printskrin
Podsećamo, danas se u javnosti se pojavila fotografija Đilasovog kandidata za gradonačelnika Vladimira Obradovića, kako u stopu prati Anu Brnabić na jednoj konferenciji pre nekoliko godina. I kako će sada, ovaj oštri protivnik vlasti, kritičar svega što uradi vladajuća koalicija, svojim biračima objasniti ovu fotografiju
Evidentno je da je 2018. godine gospodin Obradović imao potpuno drugačije mišljenje o najvišim predstavnicima vlasti, kada je pre samo pet godina bio u pratnji predsednice Vlade na jednom događaju. Da stvar bude još bizarnija, ova slika je sa događaja organizovanog u okviru posete Vladimira Putina Srbiji, kada je potpisano šest sporazuma u oblasti digitalne ekonomije?! Neko ko se danas zalaže za uvođenje sankcija Rusiji?!
Preporučujemo
VLAST GA ODJAVILA, PA PRETRČAO KOD OPOZICIJE: Đilasov kandidat za gradonačelnika nekada trčao za Anom Brnabić
05. 11. 2023. u 13:37 >> 14:19
BRNABIĆ: U Srbiji nikada prljavija izborna kampanja, pređene crvene linije
05. 11. 2023. u 15:21
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)