MILOŠ JOVANOVIĆ NA SASTANKU SA AMERIKANCIMA I BRITANCIMA: Potres u Novom DSS-u zbog promene političkog kursa (FOTO)
KAKO saznajemo od zaposlenih u Novom DSS-u, zgroženih promenom političkog kursa njihovog lidera Miloša Jovanovića, prostorije njihove stranke posećuju predstavnici ambasada zapadnih država.
Foto: Printskrin
Kako kažu, Miloš Jovanović, lider Novog DSS-a, i njegov šef kabineta Zdravko Veselinov, sastali su se u sedištu stranke sa službenicima političkog odeljenja u Amabasadi SAD u Beogradu Timoti Krobotom, Merilin Mišel i Denisom Ibišbegovićem.
Sastanak sa Amerikancima još nije završen, a na vrata stranke pokucali su i Vilijam Hopkinson, šef političkog odeljenja u Ambasadi Velike Britanije u Beogradu, Džek Votson i Vladan Avramović, službenici istog odeljenja.
Foto: Novosti
Miloš Jovanović, koji inače ima francuski pasoš, lažno se predstavlja kao srpski patriota, a šuruje sa strancima ne bi li došao na vlast na predstojećim izborima.
Foto: Novosti
Preporučujemo
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)