GLEDATELJKA SE UKLJUČILA I POKOPALA ĐILASA I JOVANOVIĆA: "Jovanoviću da poručim da je patriotizam trebalo da pokazuje 1999. godine" (VIDEO)
TOKOM sinoćnjeg emitovanja emisije "Utisak nedelje", javila se gledateljka i iznela svoje mišljenje o Draganu Đilasu i Milošu Jovanoviću.
Foto: Printscreen
Ona je Đilasa nazvala pljačkašem, a Jovanoviću poručila da je patriotizam trebalo da pokazuje kad su nas bombardovali.
- Stvarno više nije ni smešno da Đilas pita nekoga odakle mu pare. Je l' ti stvarno misliš da mi ne znamo šta si ti opljačkao i zašto hoćeš da se vratiš na vlast? A Milošu Jovanoviću da poručim da je patriotizam trebalo da pokazuje 1999. godine kada se šetao po Parizu dok su nas bombardovali! Za ovu dvojicu ako budu i komšije glasale, pa i oni stvarno nisu normalni! - rekla je gledateljka.
BONUS VIDEO:
Bivša vlast između Rume i Šapca obećala svašta, a izgradila jedno veliko ništa
Preporučujemo
JANjUŠEVIĆ OŠTRO ODGOVORIO ĐILASU: Kurtijeva saopštenja postala su tvoja politika
11. 10. 2023. u 21:40
MALOVIĆ O ĐILASU: Kralj lopova je u Srbiji iznedrio prve tajkune i prave pljačkaše
11. 10. 2023. u 20:01
NEVENA ĐURIĆ: "Đilas je stručnjak samo za lopovluk, kriminal i korupciju"
17. 09. 2023. u 16:22
POKOLj RUSA KOD POKROVSKA, OBJAVLjENI SNIMCI: Krenuli u napad pod okriljem magle, poginulo oko 90 vojnika (VIDEO)
UKRAJINSKE snage odbile su velike ruske napade u jednom danu u pravcu Pokrovska, u Donjeckoj oblasti, usmrtivši oko 90 ruskih vojnika, javlja Kijev post.
01. 02. 2026. u 16:56
"ANUŠKA JE VEĆ PROLILA ULjE..." Medvedev: Zelenski je osuđen na propast
ŠEF kijevskog režima Vladimir Zelenski je osuđen na propast, izjavio je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev medijima.
01. 02. 2026. u 14:56
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)