PROVOKACIJE ALBANACA: Ogrnuli se zastavom terorističke OVK i vređaju, dok Srbi mirno protestuju (FOTO/VIDEO)

Дејана Калинић
Dejana Kalinić

01. 06. 2023. u 12:31

VIŠE desetina Albanaca okupilo se u južnoj Mitrovici u blizini Mosta na Ibru na protestu "Marš na sever". Okupljeni nose zastave terorističke UČK, što jasno govori da je reč o ekstremistima.

ПРОВОКАЦИЈЕ АЛБАНАЦА: Огрнули се заставом терористичке ОВК и вређају, док Срби мирно протестују (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: Novosti

Dok srpski narod mirno protestuje na severu Kosova i Metohije i brani svoja osnovna ljudska prava od Kurtijeve samovolje, oni sa zastavama UČK žele na sever.

Foto: Novosti

Foto: Novosti

Demonstranti uzvikuju "UČK, UČK", uz istaknute zastave Albanije.

Okupljeni demonstranti pevaju i skandiraju "Srbi, mamu vam j... UČK, Za Kosovo život ću dati".

Foto: Novosti

Foto: Novosti

Podsećamo, na ovaj protest juče su pozivali s brojnih ultranacionalističkih albanskih naloga na mrežama.

Na mostu na Ibru sa severne strane prisutna su trenutno tri vozila karabinjera, dok su sa južne strane stacionirana tri džipa policije tzv. Kosova.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TA KUĆA JE STVARNO UKLETA Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku

PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.

07. 12. 2025. u 13:36

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (4)

CRVENA ZVEZDA IDE U ZAGREB! Žreb je tako odlučio, sledi istorijsko gostovanje crveno-belih