PREMIJERKA ZAVRŠILA POSETU DUBAIJU: Brnabić sa šeikom Mohamed bin Rašidom u zgradi Media City
PREMIJERKA Ana Brnabić je u okviru svog boravka u UAE, posetila i zgradu Media City sa šeikom Mohamed bin Rašidom.
Foto: Printskrin/Instagram/anabrnabic
- Posetu Dubaiju završila sam sastankom sa predsednikom Saveta - Njegovim Visočanstvom šeikom Ahmedom bin Mohamedom bin Rašidom Al Maktumom, koji je bio naš domaćin u obilasku fascinantne zgrade Media City.
Ova zgrada predstavlja integrisan kreativni ekosistem, koji je već 20 godina najverodostojnija medijska zajednica u regionu i u kojoj se nalaze najveće globalne i lokalne medijske kuće. Ova zajednica okuplja i frilensere, startapove, oko 2.000 malih i srednjih preduzeća i velike kompanije, što je doprinelo da Dubaj bude proglašen „Prestonicom arapskih medija 2020” - napisala je premijerka na svom Instagram profilu.
Preporučujemo
BRNABIĆ: Potpisivanje Sporazuma o slobodnoj trgovini sa UAE za tri meseca
09. 01. 2023. u 13:03
BRNABIĆEVA U DUBAIJU: Premijerka se sastala sa ministrom za veštačku inteligenciju
09. 01. 2023. u 10:49
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)