VUČIĆEV ODGOVOR NA PITANJE O JASENOVCU: "Svi mogu, ali postoji zabranjeni grad za jednu osobu"

12. 09. 2022. u 14:02

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić učestvovao je na samitu Procesa Brdo-Brioni koji se održao na Brdu kod Kranja, a nakon toga se obratio medijima.

ВУЧИЋЕВ ОДГОВОР НА ПИТАЊЕ О ЈАСЕНОВЦУ: Сви могу, али постоји забрањени град за једну особу

Foto: Printskrin Youtube/ Tanjug

Nakon njegovog obraćanja, tokom odgovaranja na pitanja, novinar je upitao Vučića da li je razgovarao sa predsednikom Hrvatske Zoranom Milanovićem na temu odlaska u Jasenovac jer se bliži 17. septembar, te na konstataciju novinara da je pre par dana u Jasenovcu bio član predsedništva BiH Milorad Dodik, Vučić je rekao:


- Svi mogu, ali postoji zabranjen grad za jednu osobu, a to je onaj koji se nalazi na čelu Srbije - rekao je Vučić i dodao:

- Postoji tu mnogo problema ali o tome neću da pričam. Ne verujem da tu ima nešto od toga. Ja sam sve ono što oni ne bi želeli da jesam. Sve kuće Vučića su spalili, ja nijednu, bilo čiju. Moja familija je što proterana, što ubijena u Drugom svetskom ratu. Moji to nikome nisu učinili - izjavio je Vučić.

BONUS VIDEO: MOĆNO VOZILO KUPLjENO OD PUTINA: Vučića u belom automobilu voze po Emiratima

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (75)

ZVEZDA UKRAJINE PROBALA DA UBIJE RUSKOG PUKOVNIKA: Rusija ne prašta! Evo šta se desilo ukrajinskoj šampionki