PORODICA ROKVIĆ ĆE MU VEČNO BITI ZAHVALNA: Nikola otkrio kako mu se Vučić našao u najtežem trenutku dok je Marinko bolovao
PEVAČ Nikola Rokvić progovorio je o najtežem periodu u životu, kada je njegova porodica ostala bez svog stuba.
Foto: Z. Knežević
Naime, on je prvi put otkrio kako mu se predsednik Srbije Aleksandar Vučić našao u teškim trenucima i koliko je njegova podrška značila celoj porodici Rokvić, a potom i javno uputio podršku Aleksandru Vučiću na predstojećim izborima.
Foto: Printskrin/Instagram
- Novembra 2020. godine, zvoni mi telefon, javlja se predsednik Srbije Aleksandar Vučić! "Nikola, čuo sam za Marinkov problem, molim te, bilo šta da treba ako mogu da pomognem, ovo je moj broj javi se!" - napisao je Rokvić na Instagramu.
- Tokom najtežeg perioda u životu, pogotovo poslednja tri meseca naše agonije, Aleksandar Vučić me je zvao barem jednom nedeljno da pita za Marinkovo stanje - istakao je Nikola.
- Mislio sam da se više nikada neću javno izjašnjavati u vezi ljudi koji se bave politikom, ali sam shvatio da ovaj čovek ima neverovatnu volju i energiju, a još bitnije ljudskost i da pored svih iskušenja i obaveza koje ga okupiraju on nalazi vremena da se brine i o mom bolesnom ocu - dodao je on.
Rokvić je otkrio da je predsednik insistirao da njegova podrška ne bude javna, ali on je imao potrebu da svima kaže koliko je Vučić plemenit čovek.
- Iako sam zamoljen da se za ovo ne zna, imam potrebu da javno kažem za ovu situaciju, jer neke stvari se ne zaboravljaju dok si živ. Hvala, predsedniče, na svemu što ste uradili za mog oca. Imate punu podršku porodice Rokvić - stoji u objavi na pomenutoj društvenoj mreži.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)