SASTANAK Srpske napredne stranke i Socijalističke partije Srbije o nastupu na predstojećim izborima biće održan danas u 10 sati.
Povezane vesti
"NE MOŽETE NEGATIVNOM KAMPANJOM DA PRIDOBIJETE NAROD" Milana Vuković za "Novosti" o rezultatima izbora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je juče da smo zvanično ušli u izbornu godinu i da će parlamentarni izbori biti održani najkasnije u roku od godinu dana, a da će nadležne institucije odlučiti da li će zajedno sa parlamentarnim biti održani i predsednički izbori.
02. 12. 2025. u 18:48
DAČIĆ SE ZAHVALIO VUČIĆU: Obilaznica oko Beograda zvaće se po Milutinu Mrkonjiću
VLADA Republike Srbije je, na današnjoj sednici, donela odluku da se obilaznica oko Beograda nazove imenom Milutina Mrkonjića, saopštio je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.
27. 11. 2025. u 11:50
Najnovije iz rubrike
MINISTAR MALI: Idemo napred i nećemo stati, dovešćemo i robotske taksije u Srbiju
MINISTAR Finansija Siniša Mali nalazi se u Dubajiju odakle je podelio svoje impresije.
04. 02. 2026. u 20:41
VUČIĆ ZA ROJTERS: Srbija će nastaviti da kupuje gas od Rusije, ali planira nabavke i od EU
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u intervjuu za Rojters da će Srbija nastaviti da kupuje velike količine gasa od Rusije, ali i da planira da obezbedi 500 miliona kubnih metara gasa godišnje, što je petina ukupnih potreba, kroz mehanizam zajedničke nabavke gasa Evropske unije, kojem se priključila prošle godine.
04. 02. 2026. u 19:55
Udar na SPC usred Novog Sada: Blokaderi digli protest samo zbog izgradnje pravoslavnog hrama u blizini Štranda
Iako se formalno govori o protivljenju gradnji, u fokusu napada je planirana crkva Srpske pravoslavne crkve u Novom Sadu
04. 02. 2026. u 19:51
ZA ČIJE INTERESE RADI? Dušan Teodorović se zalaže se za NATO, napada SPC, traži priznanje tzv. Kosova...
POSTAVLjA se pitanje, zašto ovaj čovek i dalje ima toliko medijskog prostora i za čije interese radi?
04. 02. 2026. u 19:49
MIHAEL MARTENS: Hvala Osmanijevoj, sada će svi čitati o njoj
ČUVENI nemački novinar Mihael Martens reagova je na najavu tužbe Vljose Osmani.
04. 02. 2026. u 19:43
stevo
30.01.2022. 02:10
Nesto sto je dobro i sto daje odlicne rezultate,svakako ne treba menjati
sasa
30.01.2022. 02:11
SNS i SPS idu odvojeno na izbore,ali nastavak saradnje posle izbora je izvestan
rade
30.01.2022. 02:12
Saradnja se nastavlja i posle izbora i to je ono sto raduje