DEKINE ŽELJE: Novica Tončev prve rođendanske čestitke dobio od najmlađeg člana porodice
MINISTRU bez portfelja, zaduženom za unapređenje razvoja nedovoljno razvijenih opština, Novici Tončevu, juče je bio poseban dan, koji mu je, kako je priznao, najviše ulepšao unuk Tadija.
Foto Instagram
Naime, Tončev je napunio 59 godina, a prve rođendanske čestitke dobio je upravo od najmlađeg člana porodice.
Ministar je na "Instagramu" objavio fotografiju na kojoj je sa unukom, i svima poželeo, kako je naveo, "ovakve trenutke radosti i nemerljive ljubavi".
Brojni pratioci Tončeva na ovoj društvenoj mreži, ministru su poželeli puno zdravlja i nove uspehe, kao i da Tadija nadmaši dedu.
Preporučujemo
ENIGME PRESTONICE: Predrag Marković aktivan na fejsbuk-grupi “Bio jednom jedan Beograd”
09. 12. 2021. u 14:44
SUSRET SA ĐUROM: Miloš Vučević sa kumom evocirao uspomene na dane odrastanja
08. 12. 2021. u 14:44
IZNENADNI DAR: Aleksandar Čotrić dobio Vesićevu knjigu sa posebnom posvetom
06. 12. 2021. u 14:44
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)