ISTORIČAR RAKOVIĆ O "EKOLOŠKIM" PROTESTIMA: "Posle svih napada sada je na red došao Beograd i Srbija"

ISTORIČAR Aleksandar Raković je rekao da su današnje nezakonite blokade i protesti u organizaciji opozicionih političara samo nastavak udara na Srbiju.

ИСТОРИЧАР РАКОВИЋ О ЕКОЛОШКИМ ПРОТЕСТИМА: После свих напада сада је на ред дошао Београд и Србија

Foto: Printscreen/Pink

- Ovo je jedan te isti kontekst, upad ROSU na sever Kosova, napad na Republiku Srpsku i Dodika, napad na crkvu i Demokratski front u Crnoj Gori. Sada je na red došao Beograd i centralna Srbija, radi destabilizacije srpskog prostora.

Podsećamo danas se održava nezakonita blokada saobraćajnica u Beogradu i drugim gradovima Srbije. Proteste pod parolom zaštite životne sredine organizuju opozicioni političari.

U isto vreme predsednik Aleksandar Vučić obilazi mesta zapadne Srbije, i stigao je u selo Gornju Nedeljicu, gde će u 15 časova razgovarati sa meštanima o eksploataciji jadarita od strane firme Rio Tinto.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

GODINAMA JE NA MUZIČKOJ SCENI: Znate li čime se Ana Nikolić bavila pre nego što je postala pevačica?