SUZANA VASILJEVIĆ: Vučić pojedine sastanke odložio po savetu lekara
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić otkazao je neke obaveze po savetu lekara, rekla je sinoć njegova savetnica za medije Suzana Vasiljević.
Foto: Printskrin tv Pink
Vasiljevićeva je za Juronjuz Srbija objasnila da predsednik u utorak nije bio dobrog zdravlja, pa je zbog premora otkazao neke obaveze.
Vasiljevićeva je navela da su sastanci, koji su bili zakazani za utorak s ambasadorima Rusije i Kine, pomereni za danas.
Otkazan je i Vučićev najavljen govor na dvodnevnoj konferenciji "Zapadni Balkan, jedan region, jedno tržište - korak prema zajedničkom tržištu EU" u Novom Sadu.
Kako je navela, danas u posetu stiže predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen, s kojom će u četvrtak Vučić boraviti u Nišu.
- Obeležavamo početak radova na novom železničkom koridoru, nakon toga idemo u Dubai i svakodnevni problemi na Kosovu, tako da je morao malo da stane. Tako da smo odlučili, odnosno lekari su predložili da malo stane i napravi pauzu - rekla je Vasiljevićeva.
Na pitanje da li bi javnost trebalo da bude zabrinuta odgovorila je odrično.
- Nadam se da će sve biti u redu, prosto je premor u pitanju - navela je predsednikova savetnica.
Preporučujemo
VUČIĆ OTKAZAO DANAŠNjE SASTANKE: Trebalo da razgovara sa ambasadorima Kine i Rusije
28. 09. 2021. u 09:06
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (7)