TEŠKA MEHANIZACIJA OŠTETILA CEVOVOD: KFOR dopremio vodu za piće povratnicima u LJevoši
VOJNICI italijanskog kontingenta Kfora dopremili su vodu za piće povratnicima u selu Ljevoša kod Peći.
Foto: NATO-led peacekeepers, KFOR Press Office via AP
Oko petnaestak povratnika već nekoliko dana je bez vode, jer su teška mehanizacija i kamioni oštetili glavnu vodovodnu cev u donjem delu sela.
-Mi smo se obratili policiji i opštini, srpskoj i kosovskoj, i OEBS-u da imamo taj problem, međutim, niko ne dolazi. Tražimo samo da se ukloni ovaj kvar i neka nastave dalje, neka rade, nama niko ne smeta, samo nam smeta to što su napravili ali neće sad niko da dođe da nam ukloni taj kvar i da mi imamo vode, to jedino tražimo, izjavio je Bakić juče za Radio Goraždevac.
Predstavnici opštine i srpske zajednice kažu da se radi na rešenju ovog problema.
OŠTRA REAKCIJA ITALIJANSKOG LISTA NA IZJAVU FON DER LAJEN O VENECUELI: "Njoj pripada nagrada za najnedostojniju izjavu"
ITALIJANSKI list L’AntiDiplomatico, poznat po kritičkom odnosu prema politici EU i NATO, oštro je reagovao na izjave predsednice Evropske komisije Ursule fon der Lajen posle američkih udara na Venecuelu.
04. 01. 2026. u 10:37
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)