PISMO IZ MADRIDA: Balintu Pastoru produženo članstvu u timu navijača Reala
PREDSEDNIK Skupštine opštine Subotica i poslanik SVM Balint Pastor dobio je nedavno poklon iz Madrida, od svog omiljenog kluba Reala.
Privatna arhiva
Uz obaveštenje da je njegovo članstvo u timu navijača produženo, u pismu, koje je potpisao sportski direktor Emilio Butragenjo, stigla je i zastava španskog tima kao i poster sa slikom i potpisima igrača.
- Navijam za klub od 1987, a postao sam član još 2014. Produžena članska kartica mi je stigla u nedelji kada je svoju ulicu u Madridu dobio čuveni mađarski fudbaler Ferenc Puškaš koji je ostavio veliki trag u Realu - rekao nam je Pastor.
Preporučujemo
SIMOV DOČEK: Nikola Selaković u Sloveniji razgovaro sa potomcima uskoka
01. 06. 2021. u 14:44
JOŠ VOLI ODBOJKU: Tatjana Matić zaigrala pa okačila snimak na društvenim mrežama
29. 05. 2021. u 09:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA NA NEBU: Ruski avioni izbacili uređaje blizu britanskog nosača aviona, hitno dignuti F-35
VELIKA Britanija presrela je dva ruska aviona nakon što je premestila nosač aviona ka Arktičkom krugu radi podrške misijama NATO.
06. 07. 2026. u 09:38
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)