TAKSISTA IH IZBACIO IZ KOLA ZBOG BELOG LUKA! Mladi par ostao u šoku, došlo do guranja i šamaranja
Mladi par dvadesetogodišnjaka kupio je dve pice sa belim lukom u ranim jutarnjim satima posle noćnog izlaska u Monhengladbahu. Kad su odlučili da krenu kući, vozač taksija najpre je odbio da ih poveze zbog intenzivnog mirisa, ali je posle pristao.
Plan je da vozači imaju osmočasovno radno vreme
Za vreme vožnje ipak je zaustavio automobil i rekao paru da izađe sa picama jer mu je smetao jak miris.
Izbila je svađa u kojoj su se obe uključene strane navodno međusobno gurale i šamarale. Kad je taksista hteo da se odveze, žena je stala ispred automobila da ga zaustavi.
Taksista (49) se ipak odvezao, oborivši ženu na poklopac motora na kojem je ostala nekoliko metara pre nego što je pala na put. Zatim je taksista odjurio. Policija je vozača ubrzo pronašla i oduzela mu vozačku dozvolu. Sada je pod istragom zbog izazivanja opasnosti u saobraćaju.
Preporučujemo
NE BACAJTE STOLNjAK AKO STE PROSULI CRNO VINO: Ova dva sastojka skidaju sve fleke
02. 01. 2026. u 22:14
UMKA JE HIT U BELORUSIJI: Pas Aleksandra Lukašenka je glavni baja u zemlji (FOTO/VIDEO)
02. 01. 2026. u 21:47
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
OVO SU KRILI: Isplivala dugo čuvana tajna Ane i Bastijana
RAZVOD Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera bila je jedna od glavnih vesti prethodne godine.
02. 01. 2026. u 08:40
Komentari (1)