Zaspao u Ukrajini, probudio se u Rusiji (VIDEO)

Tanjug

09. 08. 2017. u 21:44

U nesvakidašnjem događaju, nesrećni Ukrajinac koji je zaspao na trampolini na naduvavanje na plaži u Ukrajini, završio je u Crnom moru, sve dok ga ruski graničari sa Krima nisu spasli

Заспао у Украјини, пробудио се у Русији (ВИДЕО)

Print screen youtube

U nesvakidašnjem događaju, nesrećni Ukrajinac koji je zaspao na trampolini na naduvavanje na plaži u Ukrajini, završio je u Crnom moru, sve dok ga ruski graničari sa Krima nisu spasli.


Jedan ruski graničar spasao je 19-godišnjeg mladića kojeg je primetio kako plovi na trampolini na naduvavanje u Karkinitskom zalivu na zapadnoj obali Krimskog poluostrva.

Kada se popeo na ruski brod i primio prvu pomoć, nesrećni mladić otkrio je da se zove Mihail Dorošenko i da radi kao čuvar u rekreativnoj zoni u ukrajinskoj Hersonskoj oblasti.


Prema Dorošenku, on je jedne noći zaspao na trampolini na plaži, a kada se ujutro probudio, shvatio je da se nalazi na pučini daleko od kopna. Bespomoćni Ukrajinac proveo je skoro tri dana bez hrane i vode na 40 stepeni Celzijusa.

Ruski graničari su Doro
šenku dali hranu i odeću i predali ga u bolnicu gde se lečio od toplotnog udara i dehidratacije.




Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Komentari (1)