LOKALNI IZBORI U KLADOVU: I Vlaška narodna stranka u trci za odborničke mandate
Izborna komisija opštine Kladovo kao treću proglasila je izbornu listu „Vlaška narodna stranka dr Dragiša Kostandinović – Trajan“.
Foto: D. Novković
Pored koalicija okupljenih oko Srpske napredne stranke, čija je izborna lista „Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve “ proglašena prva, i socijalista koji su pod rednim brojem dva sa listom Ivica Dačić - Premijer Srbije“, u izbornu trku za odborničke mandate u lokalnom parlamentu uključila se i Vlaška narodna stranka.
Izborna komisija u Kladovu proglasila je pod rednim brojem tri listi „Vlaška narodna stranka dr Dragiša Kostandinović – Trajan“ sa 10 kandidata za odbornike. Nosilac liste i prvi na ovoj manjinskoj listi, koju su svojim potpisima podržala 162 građana, je dr Dragiša Kostandinović – Trajan.
Liste naprednjaka i socijalista su kompletne i imaju po 28 kandidata za odbornike.
Preporučujemo
SRBE PROTERUJE IMIGRANTE PRIMA: Kurti primio prvu grupu ilegalnih imegranta na Kosmet
12. 12. 2025. u 23:22
EKSPO STIGAO I U CENTAR NjUJORKA Mali: Beograd spreman da dočeka ceo svet (VIDEO)
12. 12. 2025. u 18:10
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)