UDES KOD KURŠUMLIJE U sudaru povređeni otac i sin
U NOVOM selu kod Kuršumlije na magistralnom putu Priština -Niš jutros se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala dva automobila.
Darko Dozet
Prema saznanjima u prokupačkoj Opštoj bolnici , sanitetom Hitne pomoći u ovu ustanovu dovežena je čitava porodica sa Kosmeta, otac, majka, sin i ćerka, kojima se trenutno radi dijagnostika.
-Čitava porodica je dovežena sanitetom iz Doma zdravlja u Kuršumliji, otac Lj.Ž (44), majka A.Ž.(38), kao i deca, dečak R.Ž.(16) i devojčica T.Ž(18). Do nesreće je došlo u čeonom udesu automobila a u toku je dijagnostika porodice u našoj bolnici- rekla nam je Natali Nikolić, portparol ove ustanove dodajući da povrede nisu opasne po život.
Inače, prema nezvaničnim saznanjima, od porodice koja je putovala sa Kosmeta iz Lapljeg sela nadomak Gračanice povređeni su otac i sin, pri čemu je otac zadobio prelom ramena a dete prelom kuka.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)